5. října 2016

Výjimečné místo, výjimečný vůz – Exclusive Test Drive Experience Mont Blanc
Výjimečné místo, výjimečný vůz – Exclusive Test Drive Experience Mont  Blanc

Mont Blanc je díky své výšce 4809 m.n.m. nejvyšší horou Evropy. Ferrari GTC4Lusso je na vrcholu všech 4x4 vozů na světě. Není proto náhodou, že se stal právě Mont Blanc dějištěm výjimečného dvoudenního zážitku plného adrenalinu a luxusu.

Ferrari pro Vás připravilo skutečně speciální dva dny, během nichž si můžete vyzkoušet jízdu horskými zatáčkami na sněhu i ledu a naplno využít schopností, díky nimž je Ferrari GTC4Lusso tolik výjimečné. 

Nezapomenutelný zážitek začíná v 5* hotelu Grand Hotel v luxusním lyžařském středisku Courmayeur, pouhých 500m od centra města. Vaše první cesta povede do dalšího lyžařského střediska La Thuile. Po návratu do Mekky alpinismu pro Vás bude připravena večeře a exkluzivní Spa Elysium. Další den se vydáte horskou krajinou do městečka La Salle.

Pro Vás, kteří dáváte přednost relaxaci před adrenalinem, je připraven bohatý doprovodný program.
Přímo nebeský zážitek si můžete užít díky nejmodernější technice ve výšce 3500 metrů nad mořem a objevit kouzlo věčného ledu. Z jiného úhlu pohledu můžete Mont Blanc zažít během panoramatického letu vrtulníkem.

Pokud se raději držíte při zemi, procestujte přilehlé vesničky a ochutnejte místní víno, nebo využijte možnosti návštěvy malého, o to však kouzelnějšího královského zámku Sarre, který Vám poskytne jedinečný výhled na Aostu a celé údolí. Románský archeologický areál Vám umožní cestovat v čase. Pohled na starověká divadla a zasněžené hory Vás jistě uchvátí. Pro sportovce je pak připravena lezecká stěna, či ledová plocha na bruslení.
 
Pro více informací či registraci nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese: SPliskova@scuderiapraha.cz
 
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11

Kontaktujte nás