13. září 2016

Díky zkušenostem, které jsme získali během 5000 najetých kilometrů můžeme s jistotou říci, že je skutečně jedinečné.
Ač je Levante prvním SUV od Maserati, díky zkušenostem, které jsme získali během 5000 najetých kilometrů můžeme s jistotou říci, že je skutečně jedinečné.

Nezaměnitelný design, vynikající ovladatelnost a skvělé jízdní vlastnosti, třílitrový benzínový šestiválec V6 biturbo o výkonu 430 hp, dokonalé asistenční systémy pro bezpečnou a pohodlnou jízdu, to vše jsou důvody, díky kterým můžeme potvrdit, že je Maserati Levante opravdovým králem své třídy.

Unikátní mix emocí a užitné hodnoty, který u konkurenčních SUV jen tak nenajdete. Výkonný motor s jedinečným zvukovým projevem, okamžitý a silný náběh brzdného účinku, dokonalé sladění motoru a převodovky, kdy ve spojení se sportovním režimem Vám Levante dává pocit a emoce sportovního vozu. Odvezete rodinu na chatu či dovolenou a ještě se u toho bavíte, protože řídíte Maserati.“ říká o Levante Petr Kudláček, výkonný ředitel Scuderie Praha.

Nyní, když jsme se s Levante důkladně seznámili, je správný čas, abychom předali tyto informace i Vám.

Přijměte proto pozvání jménem celého týmu Scuderia Praha do našeho nového showroomu, kde se můžete s Levante seznámit i Vy.
Náš tým Vám poskytne kompletní informace o jednotlivých systémech, které Maserati nabízí, dále srovnání s ostatními vozy této třídy, způsoby jakými můžete naplno projevit svoji individualitu při konfiguraci vozu a také nejvýhodnější způsob financování připravený Vám na míru.


Pro více informací neváhejte kontaktovat náš tým Maserati.
  
Jan Hudeček                                                    
Maserati Sales Manager
 +420 220 512 855
 +420 606 086 488
 jhudecek@scuderiapraha.cz
 
Natálie Melnyk
Maserati Sales Specialist
 +420 220 512 855
 +420 724 541 095
 nmelnyk@scuderiapraha.cz

Kontaktujte nás