16. listopadu 2016

Golfová Tour Beauty & Golf v Karlových Varech
Beauty & Golf Tour v Karlových Varech
 
Koncept Beauty & Golf Tour si klade za cíl propojit přední mezinárodní byznysmeny a zástupce světových firem za účelem podpory nejen lokálního, ale i celosvětového byznysu.

Golfovému turnaji konanému dne 14. května předcházela série networkingových akcí ve dnech 12. – 13. května a doprovodný program pro negolfisty, který začínal v Ristorante Bianco e Nero charitativním koktejlem, připraveným celosvětově uznávaným šéfkuchařem NOBU Dubai panem Hervé Courtotem. Akce byla uskutečněna ve spolupráci se společností Scuderia Praha, která zde vystavila na odiv luxusní automobil Ferrari 488 Spider.

Program pokračoval následující den ve spolupráci s Showroom STOPKA Exclusive Living sklenkou šampaňského a obědem v nově otevřeném bistru Provocateur, který byl opět v režii Hervé Courtota.

V den golfového turnaje 14. května se účastníci sešli v krásných prostorách Golf Resort Cihelny v Karlových Varech na exklusivní a velmi prestižní mezinárodní akci, která se koná například na takových místech, jakými jsou St.Tropez nebo Dubai, kde se v 2. polovině roku bude konat zakončení této golfové tour.
 

Kontaktujte nás