4. května 2017

14. 5. se konal 3. sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a ostatních veteránů
Pražská Dubeč patřila veteránům

Pražská městská část Dubeč vykazovala v sobotu 14. května zvýšený výskyt automobilových a motocyklových veteránů. V historickém špejcharu se konal již třetí sraz vozů Rolls-Royce a Bentley a dalších veteránů, který pořádal Rolls-Royce & Bentley Club ČR.
 
Letos na akci dorazil rekordní počet lidí. Přijelo pět desítek vozů Rolls-Royce a Bentley a stovka dalších veteránů. Mezi auty se pohybovalo na jeden a půl tisíce návštěvníků.
 
Na sraz přijely opravdové skvosty. Kromě zcela nových vozů Rolls-Royce Dawn a Bentley Bentayga, tu bylo také několik předválečných vozů a dalších modelů jakými jsou Silver Shadow a Silver Spirit nebo vzácný Seraph.
 
Pořadatelé neustále rozšiřují program, a tak se návštěvníci srazu mohli nechat svézt historickým autobusem Škoda 706 RTO a nebo si prohlížet výstavu sportovních vozů. Zde nechybělo například skvělé Ferrari Testarossa a Maserati Quattroporte společnosti Scuderia Praha. Dále zástupci značek Porsche s 911 či 928. Pro potěchu oka byla připravena také výstava vozů BMW se dvěmi ceněnými M3 E30 a mnohé další.
 

Zdroj: rollsroyceclub.cz

Kontaktujte nás