12. května 2016

Paní Gucci u příležitosti zasedání organizace FCEM
Naše hlavní město navštívila prezidentka podnikatelek Laura Frati Gucci

S velkou pečlivostí jsme vybírali vůz vhodný k takové příležitosti a dámě, jakou je právě prezidentka FCEM paní Gucci. Scuderia Praha tak zvolila luxusní limuzínu Maserati Quattroporte, jehož srdce tvoří přeplňovaný osmiválec zkonstruovaný samotným Paolem Martinellim.

Laura přicestovala do Prahy 5.4. v podvečer a její cesta s vozem Maserati vedla z ruzyňského letiště na slavnostní křest magazínu Be the Best (v art event gallery Černá labuť), který byl zároveň mediálním partnerem zasedání organizace Femmes Chefs d´Entreprises Mondiales (FCEM), jehož cílem je výměna zkušeností, znalostí a navázání nových kontaktů. Letos se záměrem prezentovat Českou republiku a podpořit český export na mezinárodní úrovni. FCEM sdružuje 120 zemí z 5 kontinentů a má 5 milionů členek.

U příležitosti zasedání výboru Světového sdružení podnikatelek připravilo vydavatelství C.O.T. media ve spolupráci s Laurou podobu pamětní mince. Minci razila z čistého stříbra Pražská mincovna v limitované edici dvě stě kusů. Vyobrazen je zde portrét paní Gucci, její vlastnoruční podpis a termín konání zasedání 6.-10.4.2016.

Laura Frati Gucci jejíž jméno je spojené se značkou, symbolizující luxus s historií sahající až do počátku minulého století, je mimo jiné prezidentkou a zakladatelkou společnosti La Pirene, která je marketingovou, tiskovou a informační agenturou. Angažuje se taktéž v municipální politice a zajímá se o problematiku rovných příležitostí. 
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8

Kontaktujte nás