12. května 2016

Setkání u příležitosti zahájení evropské části Formule 1
Jedinečná příležitost okusit pocity, které zažívají závodníci.


AMC Networks Central Europe ve spolupráci se Scuderia Praha uspořádala na brněnském Masarykově okruhu pro partnery, české a slovenské televizní a satelitní operátory a novináře unikátní setkání při příležitosti zahájení evropské části Formule 1 na obrazovkách stanic Sport 1 a Sport 2.

Na místě se mohli partneři setkat i s moderátory a komentátory, kteří každý závod seriálu Formule 1 komentují. Nejen o nejrychlejších závodech na světě si mohli popovídat s moderátorem Tomášem Richtrem, komentátorem Štefanem Eiselem, on-site reportérem Martinem Krpačem a spolu-komentátory a především závodníky Josefem Králem a Janem Charouzem.

Na úvod proběhlo losování startovního pořadí a pak už si mohli účastníci užívat pocitů řidičů jedněch z nejrychlejších automobilů na světě. Scuderia Praha nabídla na Masarykově okruhu možnost vyzkoušet závodní speciál Ferrari 458 Italia.

Pomyslnou třešničkou na dortu bylo především závodní Ferrari 458 Italia Challenge, ve kterém se zájemci mohli spolu s profesionálním jezdcem Lubomírem Jakubíkem svézt bez zábran a na plný výkon. Měli tak jedinečnou příležitost okusit pocity, které zažívají závodníci, kteří se po okruzích řítí rychlostí nad 200 kilometrů v hodině.

Navíc díky Scuderia Praha byla též možnost vyzkoušet si dvojici automobilů Maserati Ghibli a Maserati Quattroporte. Pod dohledem proškolených italských expertů si mohli účastnící projet okolní silnice a vyzkoušet si dokonalé propojení závodního speciálu a automobilu pro běžnou jízdu. I když běžnou… s Maserati není žádná jízda běžná.
 

Kontaktujte nás