4. března 2016

Historicky první ročník velkolepého prestižního Plesu v Rudolfinu.
 
Historicky první ročník velkolepého prestižního Plesu v Rudolfinu, který se stal u nás největší plesovou událostí roku, pomyslně zakončil v sobotu 20. února hlavní plesovou sezónu. Tato mimořádná událost neunikla jak pozornosti médií, tak velkému zájmu českých celebrit a významných osobností společenského života. Organizátorům plesu se totiž díky dobře promyšlenému konceptu, po vzoru světových metropolí, podařilo v novorenesančním historickém sálu pražského Rudolfina skloubit to nejlepší z tradiční plesové kultury spolu s moderními prvky a vytvořit tak exkluzivní galavečer, který se tak stal vrcholem letošní plesové sezony. ​

Přísně vyžadovaný společenský dressscode uvedený na pozvánkách, nenechal už od samého počátku nikoho na pochybách, že se bude jednat o skutečně prvotřídní zážitek. Po uvítání hostů v krásném prostředí historického sálu Rudolfina, se celý večer podávaly jen ty nejvybranější pokrmy, včetně širokého výběru alkoholických i ostatních nápojů. Plesové menu čítalo celkem osm chodů a víno doporučoval hostům přímo jejich osobní sommeliér. Nechybělo ani pravé šampaňské nebo ústřicový či šnekový bar.

Stejné pozornosti jako jídlu a slavnostní atmosféře, se také dostalo dramaturgii večera. Celkem vystoupilo šest kapel, které společně se známým hercem a moderátorem v jedné osobě, Tomášem Matonohou, provedly účastníky plesu nezapomenutelným večerem. O jedinečnou atmosféru se postaral třeba Vojta Dyk s kapelou B-Side Band, Tereza Černochová, zpěvák Martin Chodúr nebo přední beatboxer En.dru či artisté TheLoser(s). Mezi známými osobnostmi, které dorazily na ples, byly například modelky Jana Doležalová, Veronika Procházková nebo třeba Jitka Válková, všechny samozřejmě s patřičným doprovodem. Největší ozdobou večera se staly přítomné missky v nádherných večerních róbách, jako třeba Tereza Fajksová. Krásné ženy, elegantní pánský doprovod, skvělá zábava a luxus vedle luxusu. Tak by se dala stručně shrnout atmosféra celého galavečera.

Prvotřídní servis a okázalý luxus jedinečné plesové akce pak v průběhu celého večera perfektně doplňoval VIP Limousine Servis, který pro přítomné hosty zajistila společnost Scuderia Praha se svými stejně jedinečnými luxusními vozy Maserati Ghibli a Maserati Ghibli SQ4.

Letošní první ročník Plesu v Rudolfinu se svou účastí a vysokou prestiží, bezesporu zařadil mezi stejně velkolepé společenské události jako ve Vídni, Paříži nebo dalších metropolích světa.

Pokud jste se letos nemohli plesu zúčastnit osobně, podívejte se alespoň na fotografie v galerii níže. 

Kontaktujte nás