17. února 2016

Stačilo dát dohromady dvě dokonalé věci: předního italského módního návrháře Ermenegilda Zegnu s vozem Maserati Ghibli
Ambasador značky Maserati, sportovec Jaroslav Kulhavý, obdivoval ikonické Maserati Ghibli z unikátního konceptu Ermenegildo Zegna. Vyzkoušel si také oblečení z aktuální módní kolekce Zegna Maserati a neodolal nákupům.
 
Stačilo dát dohromady dvě dokonalé věci: předního italského módního návrháře Ermenegilda Zegnu s vozem Maserati Ghibli a světlo světa tak spatřil interiérově i exteriérově naprosto bezkonkurenční vůz limitované edice s názvem Maserati Ghibli Ermenegildo  Zegna.

Tento naprosto exkluzivní koncept, kterého bylo na celém světě vyrobeno pouhých 28 kusů Maserati Ghibli, s sebou nese speciální barevný odstín pro karoserii a také kontrastní paletu barev pro interiér, v němž se navíc kombinují nejkvalitnější kůže a vysoce ceněné tkaniny přímo ze slavného návrhářského domu Zegna. Vše vyrobené v té nejvyšší kvalitě a provedení v historickém italském závodu Lanificio Zegna.

Přesně takové Maserati Ghibli Zegna zdobilo od začátku února na několik dní showroom Scuderia Praha. Tento jediný a také dlouho očekávaný vůz sem byl dovezen pro předání novému majiteli. Vzhledem k faktu, že se jedná o speciální limitovanou edici Maserati Ghibli, zaujal tento designový skvost také ambasadora značky Maserati, olympijského vítěze, mistra světa i Evropy v cyklistice – Jaroslava Kulhavého.

„Tuto příležitost jsem si nemohl nechat ujít a přišel si vůz prohlédnout. Jedná se o velmi osobitý a elegantní vůz,“ říká Jaroslav Kulhavý a dodává „na showroomu mne zaujala i stylová kolekce oblečení Maserati Zegna. Nejvíce mi do oka padla elegantní sportovní bunda“.

Ještě ten samý den zamířilo unikátní a ikonicky elegantní Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna, do rukou nového majitele. Více se o konceptu dozvíte na webových stránkách Scuderia Praha nebo přímo kontaktujte naše obchodní oddělení.
 

Kontaktujte nás