19. prosince 2018

Scuderia Praha si Vás tímto dovolují pozvat na stánek Ferrari v rámci letošního autosalonu v Ženevě
Scuderia Praha ve spolupráci s automobilkou Ferrari si Vás tímto dovolují pozvat na stánek Ferrari v rámci letošního autosalonu v Ženevě, který otevře brány všem automobilovým fanouškům z celého světa už v období od 3. do 13. března 2016. Automobilka Ferrari zde i letos představí jednu ze svých žhavých novinek. Přijďte se tedy podívat na výjimečné supersporty od Ferrari - nejslavnější značky světa - a užijte si neopakovatelnou atmosféru proslulého světového autosalonu.

Vzhledem k tomu, že běžná veřejnost nemá na stánek Ferrari přístup, dovolujeme si Vám tímto, jako našemu váženému klientovi, nabídnout možnost vystavení oficiálního zvacího dopisu,  který Vám umožní hladký vstup na stánek a přímou prohlídku všech vozů Ferrari.

Tento zvací dopis je opatřen unikátním kódem pro dvě osoby a je nepřenosný.
  
Berte prosím ale na vědomí, že zvací dopis neslouží jako vstupenka na ženevský autosalon, tu je zapotřebí si zakoupit buď na místě, nebo Vám její nákup rádi zprostředkujeme předem.
 
Pokud tedy plánujete cestu do Ženevy, nezapomeňte nás prosím kontaktovat nejpozději do konce února 2016, abychom Vám mohli včas vystavit tento unikátní zvací dopis na stánek Ferrari.

Bližší informace a své dotazy směřujte prosím na mail: akavkova@scuderiapraha.cz

Kontaktujte nás