3. února 2016

Scuderia Praha ve spolupráci s automobilkou Maserati si Vás tímto dovolují pozvat na letošní autosalon v Ženevě,
Scuderia Praha ve spolupráci s automobilkou Maserati si Vás tímto dovolují pozvat na letošní autosalon v Ženevě, který otevře své brány pro návštěvníky z celého světa v období od 3. do 13. března 2016.

Automobilka Maserati zde poprvé oficiálně představí svoji dlouho očekávanou novinku, nový model Maserati Levante a další modelové řady.

Upozorňujeme všechny zájemce, že vzhledem k obrovskému zájmu odborné i laické veřejnosti, budou prezentace na stánku Maserati regulovány.

Pokud tedy plánujete navštívit letošní autosalon v Ženevě a na vlastní kůži si prohlédnout nové Maserati Levante, prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

Současně nabízíme všem zájemcům o nákup nového modelu Maserati Levante jedinečnou možnost složení zálohy ve Scuderii Praha. Získáte tak s předstihem, jako jedni z prvních na světě, tento úchvatný model. Objednávkový dotazník Maserati Levane zde www.scuderiapraha.cz/levante-dotaznik/

 
Bližší informace o autosalonu a možnosti nákupu nového Maserati Levante získáte v našem obchodním oddělení nebo na mailu: 

Jan Hudeček Maserati
Vedoucí prodeje Maserati
Tel : 606 086 488
email : jhudecek@scuderiapraha.cz

Natálie Melnyk
Prodejce Maserati 
 +420 724 541 095 
nmelnyk@scuderiapraha.cz




 

Kontaktujte nás