28. ledna 2016

Absolutní perličkou večírku se stalo oficiální odhalení nového modelu Ferrari 488GTB ve verzi Spider
Vánoční večírek Scuderia Praha se letos odehrál v unikátním prostředí Muzea Grévin v samém srdci staré Prahy. Bohatý program zahájil po oficiálním přivítání proslov spolumajitele Scuderia Praha, Marka Dospivy, který vyzvedl úspěchy společnosti a poděkoval všem členům rozsáhlé rodiny majitelů jedinečných vozů Ferrari a Maserati za jejich přízeň.  Krásný společenský večer provázel i křest nového čísla Scuderia Magazínu ve zcela novém provedení. Mnoho známých tváří a výjimečných osobností se pak v příjemné atmosféře Muzea Grévin setkalo s řadou světových a českých celebrit, i když pouze ve voskovém provedení. Muzeum totiž nechalo nainstalovat vybrané sochy přímo do prostor večírku. Hosté se tak mohli kdykoliv vyfotografovat se svými oblíbenými herci, zpěváky či jinými významnými osobnostmi.

Absolutní perličkou večírku se však stalo oficiální odhalení nového modelu Ferrari 488GTB ve verzi Spider v typicky červené metalíze charakterizující jedinečnost vozů Ferrari. Milovníci italské elegance a nezaměnitelného stylu, které se snoubí ve značce Maserati, pak pro změnu obdivovali vystavený vůz Maserati Quattroporte diesel.

Vybraná gastronomie v italském duchu s bohatým výběrem lahodných vín nebo originální živá hudba nenechaly nikoho na pochybách, že se opět jednalo o zcela výjimečný zážitek.

Kontaktujte nás