17. prosince 2015

Akce všech příznivců vybraných chutí a nekompromisní kvality kulinářských zážitků.
Na začátku listopadu, přesněji 3. listopadu 2015, se odehrála nezapomenutelná akce pro všechny příznivce vybraných chutí a nekompromisní kvality kulinářských zážitků. Pražské Vinohrady měly totiž tu čest přivítat nově otevřenou pobočku italské restaurace Aromi, gastronomické jedničky a lídra českého restauratérství, pokud jde o italskou kuchyni z nejkvalitnějších a prvotřídních surovin. 
Značka Maserati, zastoupená Scuderií Praha, u toho nemohla samozřejmě chybět. Na pozvání majitelů se zúčastnila slavnostního otevření restaurace Aromi na pražském Náměstí Míru. Vše samozřejmě za přítomnosti známých českých celebrit. Koncept uznávaný již po více jak desetiletí se tímto konečně dočkal nového, významného prostoru přímo vedle nejproslulejší divadelní scény, kterým je Vinohradské divadlo.

Večer plný kulinářských zážitků a úchvatné kvality vybrané italské kuchyně zcela prosytil slavnostní atmosféru a zavdal tak nezapomenutelnému zážitku všem milovníků špičkové světové kuchyně. Mezi významnými hosty večera nechyběla známá jména české kulturní i mediální scény. Emma Smetana, Sandra Nováková v doprovodu Dominica Jamese nebo vicemiss Andrea Kalousová, to je jen strohý výběr z populárních jmen, která se nesla večerem. 

Klíčovým bodem a hlavní dominantou nového prostoru restaurantu Aromi je otevřená kuchyň, celá ve skle a mramoru. „Kuchyň pro mne vždy byla středobodem každého italského domu či domácnosti. Italská máma tam jako každá správná hospodyňka tráví celé dny a díky tomu je to nejpřátelštější místo v domě. Nová restaurace Aromi mi tak připomíná můj domov,“ říká Riccardo Lucque šéfkuchař a spolumajitel restaurace.

Scuderia Praha doplnila na přání majitelů atmosféru této unikátní akce předvedením vozů Maserati Ghbili SQ4 a Maserati Quattroporte SQ4. Zájem byl, jak jinak, famózní, stejně jako celý večer.
 
 

Kontaktujte nás