30. října 2015

Sledujte nás na Facebooku? Sledujte i náš Instagram.
A je to tady! Všichni vyznavači krásných a vozů a především pak fanoušci značek Ferrari a Maserati mají od nyní příležitost se stát součástí živého profilu Scuderia Praha na INSTAGRAMU.

Každý den pro Vás připravujeme novou porci exkluzivních fotografií ze světa těchto světoznámých značek. Naleznete zde fotografie jak nejžhavějších novinek ze stáje Ferrari a Maserati, tak fotografie ze servisu, oblasti veteránů, youngtimerů a investičních modelů. V neposlední řadě na Vás čeká celá řada zajímavostí a dalších unikátních fotografií. Dozvíte se více o plánovaných novinkách, probíhajících akcích, nahlédnete pod kapotu svých oblíbených supersportů a mnohé další.

Označte nás ve svých fotografiích pod hashtagem #scuderia_praha a staňte se součástí našeho Instagramu i Vy. Název Instagram profilu: scuderia_praha.

Více se dozvíte také na stránkách https://instagram.com/scuderia_praha/.
 
Nezapomínejte také na naše příspěvky na Facebooku
Novinky ze světa Ferrari, Maserati a závodní divize s námi sleduje již přes 3.000 fanoušků na stránkách Scuderia Praha https://www.facebook.com/Scuderia-Praha-160128020703039/?fref=ts.
 
Profil Maserati Česká republika se těší velké oblibě fanoušků, na těchto stránkách je již přes 5.000 fanoušků, pokud se chcete připojit, můžete tak učinit na odkazu https://www.facebook.com/MaseratiCeskarepublika.
 
Před pár týdny jsme pro Vás spustili Facebookový profil Scuderia Praha Classiche zaměřený na svět veteránů Ferrari a Maserati. Pro ty z Vás, kterým tato informace unikla, přikládáme odkaz: https://www.facebook.com/scuderiaprahaclassiche.
 
 
 
 

Kontaktujte nás