21. října 2015

Scuderia Praha zajistila VIP hostům exkluzivní možnost testovacích jízd vozů Maserati Ghibli Diesel a Maserati Quattroporte SQ4
Ve čtvrtek 15. října se v pražských Holešovicích uskutečnila netradiční kulturně společenská akce pro zvané hosty. Jednalo se o slavnostní otevírací festival nového komplexu budov ART GEN Office Gallery. Festival probíhal až do pozdních večerních hodin, všichni návštěvníci tak měli možnost se zapojit do bohatého zábavného programu. Uvítací drink pro VIP se podával v restauraci Kolkovna, následovalo taneční vystoupení za doprovodu hudby v podání populárních rádio DJs. Vystoupila pěvecká esa populární hudební scény jako Vojtěch Dyk se skupinou B-SIDE BAND, dále Xavier Baumaxa nebo DEBBIE. Neotřelý zábavný program doplnila řada přehlídek, projekcí a prezentací, od zdravého životního stylu, přes moderní technologie až po sport či módní trendy. Velký ohlas měly také zábavné show jako Life proměna nebo Seznamte se prosím! A hned!

Scuderia Praha, která byla nejen mezi pozvanými hosty, ale také přímým účastníkem slavnostního večera, zajistila VIP hostům exkluzivní možnost testovacích jízd vozů Maserati Ghibli Diesel a Maserati Quattroporte SQ4 s profesionálními italskými jezdci. Zájem ze strany VIP hostí byl vskutku nečekaný a stal se tak zlatým hřebem celého programu. Návštěvníci si také mohli prohlédnout a nechat předvést vystavený vůz Maserati Quattroporte v barvě šampaň.Podívejte se na fotografie ze slavnostního festivalového večera.
Foto 0 Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4 Foto 5 Foto 6
Zobrazit další fotky
Foto 7 Foto 8 Foto 9 Foto 10 Foto 11 Foto 12 Foto 13

Kontaktujte nás