12. října 2015

Spojení značky Maserati s filmovou premiérou snímku Mládí není náhodné.
Kvalitní filmové počiny světového ohlasu jsou nejen pokladnicí dobré nálady, inspirace, ale také obohacením každodenního života. Jedním z takových snímků, a úplnou novinkou v distribuci českých kin, je počin uznávaného italského režiséra Paola Sorrentina s názvem Mládí. Film získal ocenění na festivalu v Karlových Varech a stal se tak jedním z divácky nejúspěšnějším filmů letošního festivalu. Jeho slavnostní premiéra se odehrála v úterý 6. října v pražském kině Světozor.

Promítání filmu, za účasti významných hostů, uvedl prezident MFF Karlovy Vary, herec Jiří Bartoška, dále generální ředitel České televize Petr Dvořák a také Ivo Andrle, ředitel distribuční společnosti Aerofilms. Podporu filmové premiéry zajistila rovněž Scuderia Praha, jako oficiální distributor věhlasných italských vozů Maserati pro český trh.

Po skončení filmu se pozvaní hosté přemístili na slavnostní večírek do  The Mark Luxury Hotelu Prague, kde mohli mimo jiné obdivovat vystavený vůz Maserati Ghibli SQ4. Večírkem provázela hosty nejen slavnostní nálada, ale také komorní vážná hudba a řada kulinářských specialit. 

Spojení značky Maserati s  filmovou premiérou snímku Mládí není náhodné. Vůz Maserati se totiž v tomto významném díle objevuje jako jediný automobil vůbec. Pokud si tedy najdete ve svém nabitém programu čas, rozhodně vám tento film doporučujeme shlédnout. 

Kontaktujte nás