12. října 2015

Na letošním ročníku proslulé pražské Autoshow nechyběla samozřejmě ani Scuderia Praha.
Pokud vám letos nezbyl čas podívat se na autosalon v německém Frankfurtu, mohli jste se vypravit v termínu od 1. do 4. října na Autoshow Praha na pražském holešovickém Výstavišti. Letošní ročník dosáhl své „plnoletosti“, uskutečnil se totiž již po osmnácté, podruhé pak ve své nové výraznější a modernější podobě.

Kromě prezentace více než čtyřech desítek automobilových značek oficiálně zastoupených na českém trhu, které zde představily, podobně jako loni, na dvě desítky premiér, jste si mohli vyzkoušet i několik desítek testovacích vozů a zažít zajímavý doprovodný program.

Na letošním ročníku proslulé pražské Autoshow nechyběla samozřejmě ani Scuderia Praha, jako oficiální zastoupení značek Ferrari a Maserati na českém trhu, která zde vystavila žhavou novinku letošního roku, Ferrari 488 GTB. K vidění byl rovněž exkluzivní a v poslední době velmi oblíbený model Maserati Ghibli SQ4.

Stánek Scuderia Praha patřil na výstavě k těm nejnavštěvovanějším, především pro jeho exkluzivní nabídku vozů Ferrari a Maserati na operativní leasing. Nové Ferrari můžete u Scuderia Praha pořídit měsíčně již od 63tis Kč a Maserati od 28tis Kč, a to bez jakýchkoliv záloh či akontace.
 

Kontaktujte nás