12. října 2015

Poslední sváteční zářijové pondělí patřilo příznivcům vozů Maserati.
Poslední sváteční zářijové pondělí patřilo příznivcům vozů Maserati, kteří strávili ve společnosti olympijského vítěze a mistra světa Jaroslava Kulhavého, nezapomenutelný sportovně-tréninkový cyklistický den v krásném prostředí Českého krasu nedaleko Prahy.

Den plný zábavy, příjemné společnosti a sportovních zážitků patřil nejen všem příznivcům horských kol, ale také jejich přátelům včetně fanoušků olympijského vítěze.

Ideální počasí pozdního léta přivítalo všechny účastníky akce v Letech u Dobřichovic, kde začínala trasa cyklistického výletu právě pod vedením Jardy Kulhavého. Ten přítomné účastníky seznámil se správnou technikou jízdy na horském kole a poukázal také na řadu tipů jak se správně vypořádat s rozličným terénem trati.

Na závěr cyklistického dne čekalo na účastníky tradiční pohoštění a vše ostatní, co patří k příjemné náladě a vysokému standardu dne prožitého se Scuderií Praha a značkou Maserati. Všichni přítomní měli rovněž možnost využít testovací jízdy s vozy Maserati Ghibli a Ferrari Californie T.
 

Kontaktujte nás