31. května 2016

Vyzkoušejte nové Maserati Ghibli za 28ti. Kč na měsíc!
Ve spolupráci s leasingovou společnosti ALD Automotive jsme pro vás připravili výjimečnou nabídku financování vozidel MASERATI.

FULL – SERVICE LEASING ALL INCLUSIVE Doba nájmu 48 měsíců, nájezd 80 000 Km Maserati Ghibli 3.0 V6 Diesel 275 PS

Předvídatelný – Efektivní - Transparentní

Splátka 25 000 kč bez DPH obsahuje :
Kompletní pojištění HAV 10 % spoluúčast pojišťovna Allianz, kompletní pojištění POV včetně pojištění čelního skla s limitem 30 000 Kč, výměny pneumatik zimní letní včetně uskladnění, kompletní servis, dálniční známku na celou dobu financování, poplatek za rádio, silniční daň, tankovací kartu se slevou na PHM a záruku na 4 roky bez omezení km.

Služba Full –Service Leasing ALL Inclusive- umožňuje financovat a provozovat váš vozový park bez nutnosti koupě vlastních vozů. Za nové vozy platíte pouze měsíční splátky / bez jakékoli zálohové platby /, které s vvjimkou PHM zahrnuje veškeré náklady spojené s provozem vozu během smluvního počtu let a najetých kilometrů. Na konci leasingu si vozidla můžete odkoupit za dohodnutou cenu . Leasingovou smlouvu je možné na vaše přání prodloužit nebo upravit . Leasingová splátka je plně nákladová položka a je z tohoto titulu plně daňově odečitatelná. Nabídku lze rozšířit i na další modely včetně individuální specifikace doplňků.

Pro další informace nás kontaktujte :

Jan Hudeček Maserati
Sales Manager
Tel : 606 086 488
email : jhudecek@scuderiapraha.cz

Kontaktujte nás