21. září 2015

Bezpochyby unikátní akce pro všechny klienty a fanoušky vozů Ferrari je opět tady.
Valencia, Španělsko- pátek, sobota, neděle – 2. - 4.10.  2015
 
Bezpochyby unikátní akce pro všechny klienty a fanoušky vozů Ferrari je opět tady. Letošní ročník Ferrari Racing Days přivítá návštěvníky ze všech zemí světa, protentokrát na specifickém závodním okruhu Valencia ve Španělsku. Bude se jednat o poslední akci Passione Ferrari pro tento rok. A co na Vás v rámci víkendových dnů Ferrari Racing Days čeká, a čeho se můžete sami aktivně zúčastnit? S tím Vás teď seznámíme v naší exkluzivní nabídce.
 
„Passione Ferrari“
Hlavní aktivita pro všechny majitele vozů Ferari. Exkluzivní jízdy na závodním okruhu Valencia v rámci Ferrari Racing Days.  Na vlastní kůži zažijete neopakovatelné vzrušení ze sportovní jízdy ve svém voze pod vedením zkušených instruktorů. Své Ferrari budete navíc řídit na jedné z nejvíce vzrušujících tratí v Evropě. Akce nemá žádná omezení - rádi přivítáme řidiče všech schopností, od úplných začátečníků až po zkušené matadory. Díky individuální výuce pod vedením našich profesionálních Ferrari instruktorů se naučíte rozvíjet nejen své řidičské dovednosti, ale také získáte bohaté zkušenosti s tím, jak dosáhnout ideální hranice výkonnosti vašeho vozu. Zkušenosti, které na obyčejné silnici prostě nezískáte.
 
Nezapomínáme ani na VIP pohostinnost ve vyhrazené VIP části zázemí závodního týmu Ferrari, prohlídku stáje, technického zázemí a další unikátní aktivity uvedené níže. Součástí Passione Ferrari je také slavnostní večeře všech účastníků v jedné z honosných restaurací překrásné Valencie.
 
Testovací jízdy nového modelu „F 488 GTB“
Naprostým překvapením letošního eventu ve Španělku jsou zkušební jízdy v novém Ferrari 488GTB. Buďte součástí Passione Ferrari programu a staňte se tak jedním z prvních lidí na světě, kteří budou tento vůz pod vedením zkušeného instruktora řídit! Testovací jízdy nového modelu podléhají limitovaným místům, proto se nezapomeňte do programu co nejdříve přihlásit.
 
Doprovodné aktivity
pro účastníky „Passione Ferrari“ v rámci Ferrari Racing Days
 
Závody „Ferrari Challenge“
Je jedním z nejpopulárnějších závodů Ferrari. Spojuje v sobě soutěžního ducha dvou závodních tříd. V rámci tříd TROFEO PIRELLI a COPA SHELL se představí účastníci z celého světa. V těchto závodech se nejedná pouze o závodního ducha, ale také o velkou podívanou pro všechny diváky. Prostě velké závodní klání začínajících závodníků i zkušených jezdců Ferrari.
 
Další informace o programu „Passione Ferrari“
 
Počet míst na akci Passione Ferrari je omezen, proto nás neváhejte kontaktovat co nejdříve. Akce se mohou zúčastnit všichni majitelé vozu Ferrari, kteří vlastní vůz v původním stavu a příslušné kondici. Bližší informace Vám podá obchodní oddělení.
 
V rámci programu ve španělské Valencii toho na Vás čeká samozřejmě daleko více. Připravena je totiž i celá řada dalších doprovodných aktivit. Bližší informace Vám rádi podají naši obchodní zástupci.
 
Termín konání akce
 
Passione Ferrari na Valencii v rámci Ferrari Racing Days se bude konat od pátku 2. října až do neděle 4. října 2015. Zarezervujte si proto příslušný termín ve svém kalendáři.
 
Základní parametry jízd „Passione Ferrari“
 
Sobota 3. října až neděle 5. října - budete mít možnost celkem 3 slotů volných jízd cca po 30 minutách denně (podle výběru balíčku)
 
Nabídka balíčků zde:
 
Balíček pro dvě osoby na víkend
(od 3. -4. října)
* Vstup pro řidiče a doprovod
* Jeden vůz Ferrari
* VIP Ferrari Parkoviště
* Vstupní pasy
* VIP Ferrari zázemí
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
* Gala večeře pro dvě osoby
* 3x volné jízdy po 30 minutách každý den
* Test Drive (limitovaná místa k návaznosti na dostupnost)
* Doplňkové programy
  € 1200,00 + DPH
 
Balíček pro jednu osobu na 1 den
(sobota 3. října nebo neděle 4. října)
*Vstup pro řidiče
* Pro jeden vůz Ferrari
* VIP Ferrari Parkoviště
* Vstupní pasy
* VIP Ferrari zázemí
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
* Gala večeře
* 3x volné jízdy po 30 minutách
* Test Drive (limitovaná místa k návaznosti na dostupnost)
* Doplňkové programy
  € 600,00 + DPH

Jednoduchý balíček pro jednu osobu
(sobota nebo neděle)
* Jednodenní vstup
* Parkování pro jeden vůz 
* Vstupní pas
* VIP Ferrari pohostinství
* Přístup k boxům
* Snídaně
* Otevřený bar
* Oběd formou bufetu
* Gala večeře
* Test Drive (limitovaná místa k návaznosti na dostupnost)
* Doplňkové programy
    € 300,00 + DPH
 
Pro další informace kontaktujte:
 
David Kopal
Marketing&Customer Care Manager

Tel: +420 602 211 871
E- mail: DKopal@scuderiapraha.cz

Kontaktujte nás